Loading...

Cukrové perličky lila, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly lila. Balenie 80 g.
Nie je na sklade

2,80 €
3.5 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Tieto lila perličky sú univerzálna cukrová dekorácia, ktorá dodá eleganciu klasickým aj moderným cukrárskym výtvom. Kvalitné farbivá zabezpečujú stálosť farieb. Perličky krásne doplnia hladký povrch torty, sú vhodné aj na medovníky, drobné pečivo, muffiny či koláče. Ide o všestrannú dekoráciu, ktorá dotiahne vaše pečivo k dokonalosti. Ich veľkou výhodou je jednoduchá aplikácia — stačí ich položiť na zvolený povrch. Perličky sa výborne hodia k potahovacej hmote aj k iným povrchom a dajú sa kombinovať s rôznymi krémami. V ponuke nájdete jemné cukrové perly bezpečné na konzumáciu spolu s dezertom. Pri nanášaní na vláčny krém môže vlhkosť perličky čiastočne zmäkčiť a pri dlhšom kontakte sa môže z posypu uvoľniť farbivo na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie kusy dekorácie pevne držali na potahovej torte, pripevnite ich polotuhou čokoládou alebo glazúrou. S posypkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, šľachtená pšeničná múka, škrobový sirup, leštiaca látka kapol (lak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E122, E132.

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuk 0,17 g
    - z toho nasýtených 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bielkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba fialová
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Cukrový máček
Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116716124
Kód produktu ilc1196

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perly metalické tmavo‑hnedozlaté 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, tmavohnedé so zlatým metalickým leskom. Balenie 80 g.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perličky červeno-biele, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly červeno-biele, 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perličky žlté 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly žlté. Balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks